Na obchvatu Loun zemřel další člověk

Pavel Macák 2013-06-05 00:40:00

Louny – Ve čtvrtek, krátce po 15. hodině, se na silnici I/7 u Loun odehrála tragická dopravní nehoda. Na obchvatu města, v místě sjezdu na Cítoliby, se střetl osobní vůz s nákladním. K nehodě došlo poté, co 35letý řidič osobního automobilu zn. Citroën Xantia jel od Chomutova na Prahu a po předjetí vozidla VW Passat se v protisměru čelně srazil s nákladním automobilem zn. Scania s návěsem. Při nehodě na místě zemřel řidič citroënu a 43letý řidič náklaďáku byl s lehčím zraněním převezen do nemocnice. Více snímků z nehody najdete zde.

Hmotná škoda byla vyčíslena na 800 000 Kč. Příčina nehody a její okolnosti jsou nyní předmětem dalšího šetření lounských kriminalistů. Od začátku tohoto roku zemřely na silnicích lounského okresu při dopravních nehodách celkem 4 osoby.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video