Úvod   /   Kultura   /   Masopust trochu jinak

Masopust trochu jinak

Pavel Macák 2014-03-07 00:02:00

Skupice – Masopustní veselí trochu jinak uspořádala uplynulou sobotu na statku společnosti Hydroclar ve Skupicích Základní umělecká škola v Lounech. Po celý den zde byl připraven bohatý program včetně zabijačkových hodů v podání učňů Střední školy technické, gastronomické a automobilní z Chomutova. Více snímků ve fotogalerii.

Ve stodole vyhrávala kapela složená z učitelů umělecké školy, na dvoře předváděli své kousky malí šermíři, byly zde výstavky nástrojů různých řemesel i pohádkových bytostí, skládalo se origami, děti se mohly všelijak výtvarně projevovat a odpoledne na ně čekal maškarní rej a balónková show. Bezvadnou sobotu si pochvalovalo zhruba tisíc návštěvníků, kteří na statek průběžně zavítali.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video