Úvod   /   Zprávy   /   Auta zkratkou nesmí

Auta zkratkou nesmí

Pavel Macák 2014-03-12 01:41:00

Louny – V závěru minulého roku společnost Ekostavby Louny opravila pro město místní komunikace K Velodromu a Dobroměřická. Náklady na tyto práce převýšily mírně 3,5 milionu korun, z toho na komunikaci K Velodromu poskytla společnost ČEZ a.s. finanční dar jednoho milionu korun.

„Již při zařazování této akce do rozpočtu města bylo počítáno s omezením průjezdu automobilů ve směru na Dobroměřice. Tato komunikace má sloužit především pro pěší, cyklisty a pro in-line bruslení. Do budoucna je zde plánován vznik okruhu propojením ul. Dobroměřická a K Velodromu. V letošním roce bude zpracována projektová dokumentace této investiční akce,“ uvedla Blanka Sunkovská, vedoucí odboru správy majetku, MÚ Louny.
Omezení průjezdnosti komunikace v ulici Dobroměřická uvítali občané města i místní zahrádkáři a souhlasné stanovisko dala i obec Dobroměřice. Dle vyjádření starostky Ivy Mazánkové si především občané s dětmi stěžovali na nebezpečné situace, které vznikaly díky velmi často a rychle projíždějícím automobilům a průjezdům nákladních automobilů nad 6 tun.
V souvislosti s tím bylo v ulicích Dobroměřická a K Velodromu upraveno dopravní značení tak, že Dobroměřická byla osazena dopravním značením „Slepá pozemní komunikace“ a „Zábrany pro označení uzavírky“ v reflexním provedení. Ulice K Velodromu je zneprůjezdněna dopravním značením „Průjezd zakázán“ a „Zákaz vjezdu nákladních automobilů“.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video