Výškov – Po téměř jednom roce je opět zprovozněn most přes železniční trať na silnici druhé třídy č. 250 u obce Výškov. Most byl v havarijním stavu a Ústecký kraj, kterému tato stavba patří, se rozhodl pro rekonstrukci. Původně měl být silniční železobetonový prefabrikovaný most o třech polích, překlenující dvoukolejnou elektrifikovanou trať pouze sanován, ale na začátku stavby se zjistilo, že je jeho konstrukce v tak špatném stavu, že by pouze oprava nestačila pro potřeby automobilové ani železniční dopravy.
Napsal(a): Pavel Macák
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video