V srpnu bude pivní slavnost

Pavel Macák 2014-04-15 13:37:00

Louny – Kromě Lounského letního vábení, které propukne na několika pódiích a hlavně na Mírovém náměstí v Lounech od 15. do 17. srpna, se zde chystá ještě jedna velká veselice pod názvem Lounské pivní slavnosti. Ta by měla propuknout opět na náměstí 30. srpna v době od 13 do 20 hodin. 

Jejím pořadatelem ovšem nebude město, jak je to v případě „Vábení“, ale společnost Resdom Louny, která zde chce prezentovat produkci malých pivovarů z celé republiky, dále by zde měly být nabízeny uzenářské a pekařské výrobky, pro děti budou k dispozici různé atrakce a celé odpoledne podtrhne v dobrém slova smyslu kulturní program. Vedení města se rozhodlo dotovat tuto první pivní akci svého druhu v Lounech částkou čtyřiceti tisíc korun.
Pravidelně také zasedá komise rady města Letního lounského vábení, která již má téměř jasnou představu o programu této akce. Už teď se můžete těšit na Kamila Střihavku, Michala Pavlíčka, Miloše Meiera, Romana Dragouna, Jana Hrubého a Vladimíra Kulhánka, kteří vystoupí v rámci uskupení Supergroup.cz.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video