Úvod   /   Zprávy   /   Vavřinec zve do Lubence

Vavřinec zve do Lubence

Jan Vnouček 2011-08-04 00:00:00

Lubenec – Vavřinecká pouť v Lubenci buší na dveře. Od 5. do 7. srpna proběhne již po jedenadvacáté. Celý program se odehraje na fotbalovém hřišti Spartaku. V pátek tam od 19 hodin vystoupí country skupina Průvan.  V sobotu ráno od 9 hodin si to v malém fotbale rozdají mužstva o Pohár starosty obce. Odpoledne ve 14 hodin zahraje dechový orchestr Lounská třináctka a v 16:00 zazní rocková klasika v podání kapely The Beatles Revival. 

Během dne bude své umění průběžně předvádět skupina historického šermu Vítkovci. Kulináře čeká vyhlášení soutěže o nejlepší bábovku a všichni návštěvníci si užijí pouťové atrakce a modelářské výstavy. Večer od 20 hodin se pak ve stanu koná tanenčí zábava. K tanci a poslechu zahraje J.I.H. 2001 Františka Baráka. Neděle patří už pouze hasičům. V 10:00 jim odstartuje 11. ročník soutěže v požárním sportu O putovní pohár starosty obce Lubenec. Mimo hlavní ruch oslav se v neděli od 11:30 sejdou věřící na poutní mši svaté v místním kostele sv. Vavřince.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video