Drak skončil jako pečínka

Jan Vnouček 2011-08-31 00:00:00

Nepomyšl – V očarovaný les se předminulou sobotu proměnilo okolí Nepomyšle. Minulou sobotu jste tam mohli potkat Červenou karkulku, Shreka, Makovou panenku, Včelku Máju, Bořka stavitele, Ferdu mravence, Křemílka a Vochomůrku, čerta, vodníka, princeznu, černokněžníka  a další postavičky z nejrůznějších pohádek. A samozřejmě také zlého draka. Ale toho jen do chvíle, dokud z něj udatný princ nenadělal dračí stejky a buřtíky, které si pak dětičky opekly nad táborákem. 

Před tím ještě ale musely, jak to bývá v pořádném pohádkovém příběhu, splnit všemožné úkoly a zasloužit si odměnu. Náležité ocenění si odnesly také nejkrásnější kostýmy. „Vybrány byly první čtyři místa, ale zkrátka nepřišly ani ostatní děti. Protože všechny byly hezké,“ smála se Irena Čížková z pořádajícího Mateřského centra Jablíčko.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video