Po silnici se už jezdí, ale je tam problém

Pavel Macák 2011-09-19 00:02:00

Ročov – Rekonstrukce silnice č. 229 mezi Ročovem a Louny je již zprůjezdněna a dodavatelská společnost Silnice Group Žatec již jen dokončuje práce v některých úsecích, aniž by narušovala provoz. Stavba ještě není ani zkolaudována, ale už se vyskytly některé problémy, které bude muset investor Ústecký kraj vyřešit.

„Jedná se například o nedostatečné řešení odtoku vody z chmelnic v místě zvaném Rozsocha. Je to nedaleko Ročova ve směru na Louny v táhlé zatáčce. Zde projektant nebo dodavatel nepočítali s průtržemi mračen a průtok je tak malý, že nestačí vodu z polí pojmout a ta přetéká přes silnici, která se již začíná na druhé straně trhat,“ uvedl starosta městysu Ročov Václav Trylč.  Ihned se obrátil na příslušný odbor Krajského úřadu v Ústí nad Labem, aby se tímto problémem zabýval. „Hlína z polí totiž zanáší koryto a stéká dokonce až do Klášterského potoka k Břinkovu. Krajští úředníci přislíbili opatření, ale zatím neřekli, kdy tuto závadu nechají odstranit,“ dodal starosta.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video