Úvod   /   Zprávy   /   Nová vsypová loučka

Nová vsypová loučka

Lucie Steklá 2016-11-27 00:58:00

Postoloprty – Na hřbitově v Postoloprtech v letošním roce radnice provedla opravy za několik stovek tisíc korun. Celkem to bylo čtyři sta tisíc. U kaple byly opraveny kamenické prvky, památka dostala novou fasádu. Nově zřízena byla na hřbitově vsypová loučka, a to v těsném sousedství kaple v zadní části hřbitova. Loučka je označena cedulí. Před ni byla umístěna i kamenná lavice a stůl k možnému odpočinku a tichému rozjímání pozůstalých. Za vsypovou loučku a okolní prvky město zaplatilo asi 90 tisíc korun.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Předvánoční ladění v rámci evropského mezigeneračního projektu na GSOŠ Podbořany

Senioři připravovali 3. prosince společně se studenty z oboru kuchař/cukrář vánoční cukroví, paštiku, chléb a likéry. Došlo i na společnou přípravu cukroví s dětmi z Mateřské školy Hlubanská.

Přehrát video
Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video