Třetí sražený chodec na přechodu během dvou týdnů

Lucie Steklá 2016-11-30 13:48:00

Louny – Během pouhých dvou týdnů došlo v Lounech ke srážce osobního vozu s chodcem.

Poslední událost se stala minulý pátek v ranních hodinách. „Mladá řidička, jedoucí s osobním vozidlem značky Škoda Rapid, nedala přednost přecházející chodkyni po přechodu v lounské ulici Osvoboditelů,“ uvedla policejní mluvčí Jaromíra Střelcová. Přední částí svého vozu srazila ženu (ročník 51.) na komunikaci a nárazem jí způsobila mnohočetné zlomeniny končetin. U obou zúčastněných žen byla hlídkou provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. Nehoda je dále v šetření dopravní policie. Policisté šetří také dvě nehody na přechodech pro chodce z předchozího týdne. Jedná se o nehody, kdy auto v Poděbradově ulici srazilo starší ženu, v Husově ulici krátce po poledni školáka, který přecházel přes přechod.
Všechny zmíněné nehody se naštěstí obešly bez ztrát na životech. Policisté znovu upozorňují, že pravidlo absolutní přednosti pro chodce na přechodech je mylné!

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video