Louny – Semafory, které řídí provoz v ulici Osvoboditelů, budou v nočních hodinách, přesněji řečeno od 23. do 4. hodiny ranní, vyřazeny z provozu. Navrhla to dopravní komise radě města Louny a ta to minulý týden schválila. Souhlas vyslovili radní rovněž s rozšířením parkovacích míst, které mají být ve městě zpoplatněny. Konkrétně se bude jednat o parkování v ulicích Beneše z Loun a Pivovarská.
Napsal(a): Pavel Macák
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video