Podbořany – Alej přátelství. Tak by se mělo jmenovat stromořadí, které by mohlo příští rok vzniknout podél staré cesty z Hluban směrem na Krásný Dvůr. Vysadit strom by si v něm na památku a pro radost mohl každý občan nebo kolektiv z Podbořan a jejich městských částí.
2012-10-21 00:14:00Krásný Dvůr – Druhý ročník Jablečného dne na zámku v Krásném Dvoře se vydařil. Babí léto v posledním záchvěvu, prezentace podzimní úrody ovoce, příjemný kulturní program, nekomerční charakter stánkového prodeje a moře soutěží pro děti i dospělé přilákaly zástupy návštěvníků. Snímky z akce najdete zde.
2012-10-10 01:09:00
Podbořany, Vroutek – Nakonec přes 12 miliónů korun by mělo přitéci na Podbořansko z Operačního programu životního prostředí. Finance budou použity na zateplení objektů škol a školských zařízení a podělí se o ně města Podbořany a Vroutek. Oběma obcím se tedy podařilo úspěšně proplout náročnými dotačními podmínkami a získají potřebné prostředky k energetickým úsporám.
2012-10-08 00:47:00Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video