Hasičská stanice v zóně Triangle je majetkem hasičů

Lucie Steklá 2021-05-03 10:05:24

Hasičská stanice Bitozeves, která funguje ve Strategické průmyslové zóně Triangle, byla za účasti radního pro oblast majetku a investic Tomáše Riegra (na snímku vlevo) slavnostně předána Hasičskému záchrannému sboru Ústeckého kraje (HZS ÚK). Stanici za krajské hasiče převzal Roman Vyskočil, ředitel HZS ÚK (na snímku vpravo).

V Bitozevsi má hasičský sbor Ústeckého kraje zázemí již od roku 2019, objekt byl však až dosud v majetku Ústeckého kraje. ,,V říjnu loňského roku byla mezi Ústeckým krajem a Hasičským záchranným sborem Ústeckého kra-je uzavřena darovací smlouva a poté, co ji schválilo Ministerstvo financí, byla smlouva 8. března 2021 předána k ,,zavkladování“ Katastrálnímu úřadu v Žatci,“ sdělil radní Tomáš Rieger a dodal: ,,Přeji všem místním hasičům, aby jim objekt dobře sloužil v jejich náročné práci a aby se všichni ze svých služeb pod dohledem sv. Floriána vraceli zdraví ke svým blízkým.“

Stanici při jejím otevření požehnal litoměřický biskup Jan Baxant. Stavba nové sta-nice byla významnou investiční akci Ústecké-ho kraje v hodnotě 97 milionů korun. Důvodem její výstavby právě v této lokalitě byl vstup významného zahraničního investora, který se zabývá vývojem a výrobou pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily, jihokorejskou společnost Nexen Tire, jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců pneumatik. Text: (lus), foto: Ústecký kraj


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video