Úsek budoucí dálnice rozdělila mobilní svodidla

Lucie Steklá 2021-02-02 18:08:00

Louny (lus) Práce na zkapacitnění obchvatu Loun, jehož výsledkem bude další čtyřpruhý úsek dálnice, postupují. Během uplynulého víkendu proběhla na silnici I/7 na 44 až 51 kilometru montáž mobilních svodidel. Současně si po-stupující práce na dostavbě dálnice vyžádali kompletní uzavření křižovatky u Loun, tedy nájezdy a sjezdy Louny centrum

. Auta tak již z budoucí dálnice nenajedou ze směru od Prahy ani Chomutova ve směru na Louny či Cítoliby, stejně jako z křižovatky na komunikaci nenajedou. Využít musí křižovatky Louny západ a Louny východ. Toto dopraví omezení je již trvalé. ,,Krajský úřad Ústeckého kraje povolil od pondělí 18. ledna 2021 uzavírku ramp na mimoúrovňové křižovatky Louny centrum nedaleko Cítolib. Uzavírka těchto jižních ramp začala již v průběhu prosince 2020. Řidiči jsou vedeni po značených objízdných trasách. Omezení potvrzené souhlasným stanoviskem Policie ČR potrvá do konce roku 2021. Tato mimoúrovňová křižovatka bude v rámci rozšíření I/7 na dálnici D7 trvale zrušena,“ uvedlo Ředitelství silnic a dálnic. Stanovené objížďky zatíží centrum Loun. Od Chomutova jsou již řidiči vedeni po silnici I/28, dále ulicemi Postoloprtská, Slovenského národního povstání a Osvoboditelů. Ostatní řidiči jsou od MÚK Louny centrum navedeni ke křižovatce Louny východ a dále ulicemi Václava Majera a 28. října do centra Loun. Vozidla jedoucí do obce Cítoliby jsou taktéž vedena k Louny východ a až do ulice Chlumčanská. Ve směru od Prahy pojedou řidiči ulicí V. Majera a 28. října do centra Loun nebo směrem na Cítoliby. ,,Vozidla, která tuto objízdnou trasu nevyužijí, mohou pokračovat směrem Louny západ a dále ulicemi Postoloprtská, SNP a Osvoboditelů do centra Loun. Vozidla jedoucí z Loun ke zrušeným sjezdům Louny centrum musí pokračovat přes Cítoliby ke sjezdům Louny východ, odkud mohou pokračovat ve směru na Chomutov nebo na Prahu,“ uvádí objízdné trasy ŘSD. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video