Úsek budoucí dálnice rozdělila mobilní svodidla

Lucie Steklá 2021-02-02 18:08:00

Louny (lus) Práce na zkapacitnění obchvatu Loun, jehož výsledkem bude další čtyřpruhý úsek dálnice, postupují. Během uplynulého víkendu proběhla na silnici I/7 na 44 až 51 kilometru montáž mobilních svodidel. Současně si po-stupující práce na dostavbě dálnice vyžádali kompletní uzavření křižovatky u Loun, tedy nájezdy a sjezdy Louny centrum

. Auta tak již z budoucí dálnice nenajedou ze směru od Prahy ani Chomutova ve směru na Louny či Cítoliby, stejně jako z křižovatky na komunikaci nenajedou. Využít musí křižovatky Louny západ a Louny východ. Toto dopraví omezení je již trvalé. ,,Krajský úřad Ústeckého kraje povolil od pondělí 18. ledna 2021 uzavírku ramp na mimoúrovňové křižovatky Louny centrum nedaleko Cítolib. Uzavírka těchto jižních ramp začala již v průběhu prosince 2020. Řidiči jsou vedeni po značených objízdných trasách. Omezení potvrzené souhlasným stanoviskem Policie ČR potrvá do konce roku 2021. Tato mimoúrovňová křižovatka bude v rámci rozšíření I/7 na dálnici D7 trvale zrušena,“ uvedlo Ředitelství silnic a dálnic. Stanovené objížďky zatíží centrum Loun. Od Chomutova jsou již řidiči vedeni po silnici I/28, dále ulicemi Postoloprtská, Slovenského národního povstání a Osvoboditelů. Ostatní řidiči jsou od MÚK Louny centrum navedeni ke křižovatce Louny východ a dále ulicemi Václava Majera a 28. října do centra Loun. Vozidla jedoucí do obce Cítoliby jsou taktéž vedena k Louny východ a až do ulice Chlumčanská. Ve směru od Prahy pojedou řidiči ulicí V. Majera a 28. října do centra Loun nebo směrem na Cítoliby. ,,Vozidla, která tuto objízdnou trasu nevyužijí, mohou pokračovat směrem Louny západ a dále ulicemi Postoloprtská, SNP a Osvoboditelů do centra Loun. Vozidla jedoucí z Loun ke zrušeným sjezdům Louny centrum musí pokračovat přes Cítoliby ke sjezdům Louny východ, odkud mohou pokračovat ve směru na Chomutov nebo na Prahu,“ uvádí objízdné trasy ŘSD. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video