Úsek budoucí dálnice rozdělila mobilní svodidla

Lucie Steklá 2021-02-02 18:08:00

Louny (lus) Práce na zkapacitnění obchvatu Loun, jehož výsledkem bude další čtyřpruhý úsek dálnice, postupují. Během uplynulého víkendu proběhla na silnici I/7 na 44 až 51 kilometru montáž mobilních svodidel. Současně si po-stupující práce na dostavbě dálnice vyžádali kompletní uzavření křižovatky u Loun, tedy nájezdy a sjezdy Louny centrum

. Auta tak již z budoucí dálnice nenajedou ze směru od Prahy ani Chomutova ve směru na Louny či Cítoliby, stejně jako z křižovatky na komunikaci nenajedou. Využít musí křižovatky Louny západ a Louny východ. Toto dopraví omezení je již trvalé. ,,Krajský úřad Ústeckého kraje povolil od pondělí 18. ledna 2021 uzavírku ramp na mimoúrovňové křižovatky Louny centrum nedaleko Cítolib. Uzavírka těchto jižních ramp začala již v průběhu prosince 2020. Řidiči jsou vedeni po značených objízdných trasách. Omezení potvrzené souhlasným stanoviskem Policie ČR potrvá do konce roku 2021. Tato mimoúrovňová křižovatka bude v rámci rozšíření I/7 na dálnici D7 trvale zrušena,“ uvedlo Ředitelství silnic a dálnic. Stanovené objížďky zatíží centrum Loun. Od Chomutova jsou již řidiči vedeni po silnici I/28, dále ulicemi Postoloprtská, Slovenského národního povstání a Osvoboditelů. Ostatní řidiči jsou od MÚK Louny centrum navedeni ke křižovatce Louny východ a dále ulicemi Václava Majera a 28. října do centra Loun. Vozidla jedoucí do obce Cítoliby jsou taktéž vedena k Louny východ a až do ulice Chlumčanská. Ve směru od Prahy pojedou řidiči ulicí V. Majera a 28. října do centra Loun nebo směrem na Cítoliby. ,,Vozidla, která tuto objízdnou trasu nevyužijí, mohou pokračovat směrem Louny západ a dále ulicemi Postoloprtská, SNP a Osvoboditelů do centra Loun. Vozidla jedoucí z Loun ke zrušeným sjezdům Louny centrum musí pokračovat přes Cítoliby ke sjezdům Louny východ, odkud mohou pokračovat ve směru na Chomutov nebo na Prahu,“ uvádí objízdné trasy ŘSD. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA

Chmelařství družstvo Žatec hledá zaměstnance na pozice STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA. Nabízíme zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou práci, benefity v rámci sociálního programu. Podrobné podmínky na jednotlivé pozice najdete po rozkliknutí odkazu. Strukturovaný životopis zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
WWW: https://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


PRŮVODCE A VÝSTAVÁŘ

Chrám Chmele a Piva v Žatci hledá PRŮVODCE a VÝSTAVÁŘE. Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, cizí jazyk. Nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: ekonom@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video