Z kroniky: Fotbal v Lounech oslavil 100 let

Ladislav Bába 2021-11-28 21:37:05

Dnes se podíváme do historie města v oblasti sportu. Městská kronika v roce 2006 zaznamenala...

Krásné počasí, stovky návštěvníků a výborná nálada – to byly oslavy 100 let kopané v Lounech (24. června 2006). Již od rána vítal u brány Městského fotbalového stadionu v Lounech předseda oddílu FK Louny Pavel Domecký jak současné, tak i bývalé hráče a funkcionáře místní kopané. A věřte, že bylo opravdu na co vzpomínat a o čem povídat.

Dopolední program byl zahájen utkáním žáků FK Louny a Dukly Praha, zápas skončil remízou 2:2, ovšem na penalty vyhrál domácí oddíl. Krátce po polední se odehrál další zápas obou oddílů, tentokrát ale v podání dorostenců a domácí vyhráli 6:1. Součástí programu bylo také ocenění nejvýznamnějších osobností lounské kopané – Miroslava Roháče, Václava Martinovského, Ladislava Lojína, Josefa Klesala, Zdeňka Laina a Zdeňka Hlavatého. Poté předal starosta Loun symbolický šek na pět a půl miliónu korun jako příspěvek na vybudování hřiště s umělým trávníkem.

Vrcholem oslav bylo utkání Garda Louny versus Celebrity KOLUMBUS V.Y.P. Za hosty nastoupila opravdu zvučná jména – Severa, Meruňka, Srstka, Sobota, Vondráček, K. E. Gott, Sypal, Krytinář a další. Po slavnostním výkopu starosty Loun J. Kernera a herečky K. Hrachovcové se oba celky snažily předvést různé technické finty, utkání nakonec skončilo 6:4 pro domácí. Slavnost významného fotbalového jubilea byla zakončena zábavným pro-gramem členů celku Cebrity a taneční zábavou s kapelou Funny Orchestra Jaroslava Kleina.


Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video