Z kroniky: Fotbal v Lounech oslavil 100 let

Ladislav Bába 2021-11-28 21:37:05

Dnes se podíváme do historie města v oblasti sportu. Městská kronika v roce 2006 zaznamenala...

Krásné počasí, stovky návštěvníků a výborná nálada – to byly oslavy 100 let kopané v Lounech (24. června 2006). Již od rána vítal u brány Městského fotbalového stadionu v Lounech předseda oddílu FK Louny Pavel Domecký jak současné, tak i bývalé hráče a funkcionáře místní kopané. A věřte, že bylo opravdu na co vzpomínat a o čem povídat.

Dopolední program byl zahájen utkáním žáků FK Louny a Dukly Praha, zápas skončil remízou 2:2, ovšem na penalty vyhrál domácí oddíl. Krátce po polední se odehrál další zápas obou oddílů, tentokrát ale v podání dorostenců a domácí vyhráli 6:1. Součástí programu bylo také ocenění nejvýznamnějších osobností lounské kopané – Miroslava Roháče, Václava Martinovského, Ladislava Lojína, Josefa Klesala, Zdeňka Laina a Zdeňka Hlavatého. Poté předal starosta Loun symbolický šek na pět a půl miliónu korun jako příspěvek na vybudování hřiště s umělým trávníkem.

Vrcholem oslav bylo utkání Garda Louny versus Celebrity KOLUMBUS V.Y.P. Za hosty nastoupila opravdu zvučná jména – Severa, Meruňka, Srstka, Sobota, Vondráček, K. E. Gott, Sypal, Krytinář a další. Po slavnostním výkopu starosty Loun J. Kernera a herečky K. Hrachovcové se oba celky snažily předvést různé technické finty, utkání nakonec skončilo 6:4 pro domácí. Slavnost významného fotbalového jubilea byla zakončena zábavným pro-gramem členů celku Cebrity a taneční zábavou s kapelou Funny Orchestra Jaroslava Kleina.


Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video