Z kroniky: Fotbal v Lounech oslavil 100 let

Ladislav Bába 2021-11-28 21:37:05

Dnes se podíváme do historie města v oblasti sportu. Městská kronika v roce 2006 zaznamenala...

Krásné počasí, stovky návštěvníků a výborná nálada – to byly oslavy 100 let kopané v Lounech (24. června 2006). Již od rána vítal u brány Městského fotbalového stadionu v Lounech předseda oddílu FK Louny Pavel Domecký jak současné, tak i bývalé hráče a funkcionáře místní kopané. A věřte, že bylo opravdu na co vzpomínat a o čem povídat.

Dopolední program byl zahájen utkáním žáků FK Louny a Dukly Praha, zápas skončil remízou 2:2, ovšem na penalty vyhrál domácí oddíl. Krátce po polední se odehrál další zápas obou oddílů, tentokrát ale v podání dorostenců a domácí vyhráli 6:1. Součástí programu bylo také ocenění nejvýznamnějších osobností lounské kopané – Miroslava Roháče, Václava Martinovského, Ladislava Lojína, Josefa Klesala, Zdeňka Laina a Zdeňka Hlavatého. Poté předal starosta Loun symbolický šek na pět a půl miliónu korun jako příspěvek na vybudování hřiště s umělým trávníkem.

Vrcholem oslav bylo utkání Garda Louny versus Celebrity KOLUMBUS V.Y.P. Za hosty nastoupila opravdu zvučná jména – Severa, Meruňka, Srstka, Sobota, Vondráček, K. E. Gott, Sypal, Krytinář a další. Po slavnostním výkopu starosty Loun J. Kernera a herečky K. Hrachovcové se oba celky snažily předvést různé technické finty, utkání nakonec skončilo 6:4 pro domácí. Slavnost významného fotbalového jubilea byla zakončena zábavným pro-gramem členů celku Cebrity a taneční zábavou s kapelou Funny Orchestra Jaroslava Kleina.


Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video