Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Libuše Bartková

Dne 17. 2. 2018 by se dožila krásných padesáti let manželka a maminka, paní Libuše BARTKOVÁ. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Manžel Miroslav a syn Petr.

Vladimír Kurka

Dne 16. 2. uplyne 10 let, co nás navždy opustil pan Vladimír KURKA z Drahomyšle. Stále vzpomínají manželka Dagmar, synové Vladimír a Miroslav a dcera Dagmar s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

Eduard Doležal

Dne 15. 2. 2018 to bude 24 let, co od nás navždy odešel náš bratr, švagr a strýc, pan Eduard DOLEŽAL. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou na jeho dobré, laskavé srdce a péči - sestra Liduš Veselá a rodinou. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Oppel

Čas plyne, bolest utichá, ale vzpomínky zůstávají. Dne 14. 2. tomu bude 14 let, co nás navždy opustil milovaný syn, manžel, tatínek, dědeček a zeť, pan Jaroslav OPPEL. Stále vzpomínají maminka, manželka Marcela, synové Martin a Marcel s rodinou, tchýně a ostatní.

Miroslav Milenko

Bez Tebe, táto, smutný je svět, jen vzpomínky zůstaly, jež nevrátí Tě zpět. Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Dne 12. února by pan Miroslav MILENKO oslavil 56. narozeniny a zároveň dne 21. února uplyne 1 rok, co nás navždy opustil. Stále vzpomínají manželka Emílie, syn Robert a dcera Světlana s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

Drahoslava Patáková

Dne 10. 2. uplynul 1 rok od úmrtí naší maminky, babičky a prababičky Drahoslavy PATÁKOVÉ. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a syn s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Vladimír Šíma

Roky tiše plynou, jak řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. - Letos už popáté otočíme kalendář na ten smutný den 19. únor, kdy nás navždy opustil pan Vladimír ŠÍMA z Chomutova, dlouholetý řidič bývalého ČSAD. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi. Manželka a děti s rodinami.

Karel Jelen

Dne 19. února tomu bude jeden smutný rok, co nás navždy, bez slůvka rozloučení, opustil pan Karel JELEN. S láskou vzpomínají družka Miluše, Marika, Ludmila, Jakub s rodinami a kamarádi z Ervěnic.

Jan Rada

Utichlo srdce, které chtělo tolik žít, proč osud byl tak krutý a Tys musel odejít. - Dne 18. února uplyne čtrnáct let, kdy nás navždy opustil drahý manžel a otec, pan Jan RADA z Chomutova. S úctou a láskou vzpomínají manželka Věra a synové Jan a František s rodinami.

Josef Novotný

17. února tomu bude deset let, kdy nás navždy opustil pan Josef NOVOTNÝ z Jirkova. Zároveň by se dne 9. března dožil devětadevadesáti let. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Dcera Jiřina s rodinou.

Nabídky práce

OPERÁTORKA VÝROBY

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Plat od 21 tisíc + řada benefitů. Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Lucie Čečrlová
Tel.: 415 237 916
E-mail: lucie.cecrlova@radicigroup.com


ZDRAVOTNÍ SESTRA

Nemocnice Kadaň nabízí náborový příspěvek až 35 000,- Kč pro zdravotní sestry a hledá do svých řad kolegyně/kolegy na pozice VŠEOBECNÁ SESTRA PRO INTENZIVNÍ PÉČI NA ODDĚLENÍ JIP, DĚTSKÁ SESTRA, RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA, VŠEOBECNÁ SESTRA v oborech chirurgie, interna, ortopedie, pediatrie, gynekologie a porodnictví, intenzivní medicína, anestezie, rtg. Nástup možný IHNED do HPP nebo na DPČ, DPP!
Tel.: 725 425 180
E-mail: benesova@nemkadan.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Do zavedené restaurace v Žatci přijmeme kuchaře a číšníka.
Tel.: 702 536 412


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video