Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Josef Rusko

Kdo měl rád, nikdy nezapomene, kdo znal, vzpomene. - Dne 21. října tomu bylo patnáct let, co nás navždy opustil drahý tatínek, dědeček, pradědeček a prapradědeček, pan Josef RUSKO z Chomutova. Vzpomínají dcera Marta a syn Josef s rodinami.

Miloslava Řepíková

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. - Dne 31. října tomu bude osm let, kdy nás navždy opustila naše maminka, babička a prababička, paní Miloslava ŘEPÍKOVÁ z Chomutova. Věnujte ji, prosím, společně s námi, tichou vzpomínku. Syn Pavel s rodinou a dcera Marcela.

Drahuše Řehulková

Bez Tebe se nám těžko životem kráčí, při vzpomínce na Tebe stále se nám slzy do očí tlačí. Nestihli jsme Ti naposledy sbohem dát a za vše, co jsi pro nás celý život dělala, poděkovat. Těžké je zapomenout, když slzy v očích stojí, těžké je vzpomenout, když srdce bolí. Čas prý rány hojí, je to ovšem jenom zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. - Dne 30. října tomu bude osm smutných let, kdy nás navždy opustila drahá manželka, maminka, babička a prababička, paní Drahuše ŘEHULKOVÁ z Chomutova. S láskou vzpomínají manžel, synové Antonín a Zdeněk s rodinou. Všem ,kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Hana Rajchartová

Co lásky nejčistší nám srdce maminky dalo, to poznali jme od svých dětských let. A proto nitro naše se žalem rozplakalo, když zlíbali jsme její čelo naposled. - Dne 29. října uplyne devátý bolestný rok od chvíle, co nás navždy opustila naše milovaná maminka a babička, paní Hana RAJCHARTOVÁ z Chomutova. Vzpomíná rodina.

Ludmila Petráčková

Dne 28. října vzpomeneme nedožitých devadesátých narozenin mé manželky, paní Ludmily PETRÁČKOVÉ, rozené BÁRTOVÉ, dlouholeté učitelky a ředitelky základní školy v bývalých Kralupech u Chomutova a následně učitelky na 12. základní škole v Chomutově. Za vzpomínku na drahou zesnulou děkuje manžel Zdeněk.

Josefa Vavrincová

Tichý je domov, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Ten kdo měl Tě rád tou cestičkou chodí častokrát, kytičku na hrob pokládá, chviličku postojí a tiše vzpomíná. - Dne 25. října uplynulo sedmnáct smutných let, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, teta, babička a prababička, paní Josefa VAVRINCOVÁ z Údlic. S láskou a bolestí v srdci vzpomínají dcery, synové s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

Adolf Nedoma

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uschováme. - Dne 22. října uplynou čtyři roky, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, otec, dědeček, syn, strýc, švagr a bratr, pan Adolf NEDOMA. Děkujeme všem za tichou vzpomínku. Rodina Nedomova.

Roman Šott

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Zítra, 19. října, tomu bude šest let, co nás navždy opustil milovaný manžel a tatínek, pan Roman ŠOTT z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka a dcera s rodinou. Kdo jste ho znali vzpomeňte společně s námi.

Bohumil Kos

Jen větřík nad Tvým hrobem tiše šumí, jen ten kdo Tě měl rád porozumí, jak Tvá ztráta krutě bolí. Nestihl jsi nám ani sbohem dát, zbyly jen vzpomínky a v srdci žal. - Dne 17. října tomu byly dva roky, kdy nás navždy opustil Bohumil KOS, milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček. Stále vzpomíná manželka Jana, dcery Bohuška, Vlasta a Daniela s rodinami.

Viléma Kadeřábka

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 11. října jsme vzpomněli nedožitých pětasedmdesátých narozenin našeho milovaného tatínka a dědečka, pana Viléma KADEŘÁBKA z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují manželka Marie, synové Pavel, Stanislav a dcera Jana s rodinami.

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ

Obec Blatno hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Mateřskou školu Blatno. Termín podání přihlášek je do 16. 10. 2019. Bližší info najdete na http://www.blatno-lounsko.cz/.

SERVÍRKA A POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Přijmeme servírku a pomocnou sílu do kuchyně na HPP v restauraci v Chomutově.
Tel.: 725 155 297

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCE NA PRODEJ A DISTRIBUCI

Hledáme regionálního zástupce na prodej a distribuci - tepelných čerpadlel a jejich montáže, obory: elektro, instalater, MěR. Zahájení 2020.
E-mail: best.heating@seznam.cz

OBKLADAČ

Hledám zaměstnance na HPP na práci do Německa, profese obkladač. Platové ohodnocení 2000 Euro. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: +420 737 527 350

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Na Dni otevřených dveří DDM Podbořany

Mezi 32 kroužky, které DDM nabízí, je také Škola magie a kouzel - její vedoucí předvedl 11. 9. na dni otevřených dveří malé zájemkyni jedno z "kouzel" :-)

Přehrát video
Lenešice: první školní den

Škola začíná ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Lounech u Luny. Tel. 776 155 255.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízený RD 10 km od Loun, nájemné dohodou. Tel. 604 350 365.