Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Vladimír Čekyl

Jsou tomu 2 roky, co nás v červnu 2016 po dlouhé, těžké nemoci opustil manžel, otec a dědeček, pan Vladimír ČEKYL. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Vzpomínají Marie, Roman, Petr a Radek Čekylovi.

Jiří Fojtík

Večer, když zemi slunce opustilo, Tvoje srdce se navždy zastavilo. Odešel si tichou tmou, tiše s bolestí svou. Nebylo Ti dopřáno s námi být, nebylo léku, aby mohl žít. 3. 7. uplyne smutný rok, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, pan Jiří FOJTÍK. S láskou vzpomíná manželka Lada a dcera Lenka. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Zdeněk Čížkovský

Zavřel jsi oči, chtělo se Ti spát, aniž jsi tušil, co se může stát. Srdce tvé znavené přestalo bít, nebylo léku, abys mohl déle žít. 1. 7. 2018 uplyne dlouhých 12 let, co zemřel můj manžel, tatínek a děda, pan Zdeněk ČÍŽKOVSKÝ z Podbořan. Nikdy nezapomeneme. Manželka Marta, syn Zdeněk, snacha Jaroslava, vnučka Zdenička a vnuk Miroslav. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Pavel Duchek

Kdo Tě znal, vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 1. 7. 2018 tomu bude 16 let, kdy nás opustil pan Pavel DUCHEK ze Žatce, který by dne 11. 7. 2018 oslavil 75. narozeniny. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. Manželka, dcery Pavla a Martina s rodinami.

Majka Maršalová

Dne 1. července 2018 uplyne již pět smutných roků od chvíle, kdy po těžké nemoci, ve věku 56 let, nás navždy opustila naše milovaná Majka MARŠALOVÁ z Brodů. S obrovskou láskou a nesmírným zármutkem stále vzpomínají dcery Adélka a Deniska, příbuzní a kamarádi.

Karel Bellan

Dne 1. 7. uplynou 3 roky, kdy navždy utichlo srdce pana Karla BELLANA. S láskou a zármutkem vzpomínají manželka, syn Karel, dcera Eva s rodinami a ostatní příbuzní.

Karel Čížkovský

Kdo žije v srdcích těch, které miloval, ten neumírá… Dne 30. 6. vzpomeneme 15. výročí, kdy zemřel můj milovaný manžel, pan Karel ČÍŽKOVSKÝ z Buškovic. Stále vzpomíná a nikdy nezapomene manželka Eva a rodina.

František Kapusta

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… 29. června uplyne již 10 let, co navždy odešel pan František KAPUSTA ze Žatce. Věnujme mu tichou vzpomínku. S láskou celá rodina.

Jan Zelenka

Dne 29. 6. uplynou 3 roky, co zemřel pan Jan ZELENKA z Bezděkova, bývalý řidič ČSAD Žatec. Stále vzpomíná manželka Eva s rodinou.

Dimitrij Georgiev

Dne 27. června 2018 uplynou 2 roky, co nás navždy opustil milovaný Dimitrij GEORGIE Z Kryr. Stále vzpomínáme. Družka, syn s rodinou, vnučky, pravnoučata.

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video