Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Božena Marková

Dne 11. února vzpomeneme pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka a babička, paní Božena MARKOVÁ z Chomutova. Stále s láskou vzpomínají syn Petr, snacha Renata a vnuci Jan a Michal.

Jarmila Trejbalová

Odešlas tiše, jako když hvězda padá, zůstala bolest, která neuvadá. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz zůstane v nás. - Dne 11. února jsme vzpomněli desátého smutného výročí úmrtí naší drahé manželky, maminky a babičky, paní Jarmily TREJBALOVÉ z Chomutova. Stále vzpomínají manžel, syn, vnoučata a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Jana Palánová

S hlubokým zármutkem a bolestí v srdci oznamujeme, že dne 28. ledna 2018 zemřela, po krátké nemoci, naše milovaná maminka a babička, paní Jana PALÁNOVÁ. Děkujeme všem za účast na jejím posledním rozloučení, kondolenci a vzpomínku. Syn Petr, syn František, dcera Jana s manželem Janem a vnoučata Nelinka, Kubík, Kačenka a Jeník.

Václav Joch

Kdo Tě měl rád – nezapomněl. 7. 2. uplyne 9 roků, co Václav JOCH od nás odešel na cestu bez návratu. Stále vzpomíná přítelkyně Naďa.

Zdeňka Horáková

Dne 12. února uplyne 5 let od úmrtí naší maminky, babičky a prababičky Zdeňky HORÁKOVÉ. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Rodina.

Božena Babincová

Dne 11. 2. 2018 to bude již 10 let, co nás opustila naše maminka, paní Božena BABINCOVÁ. Stále vzpomínají děti Táňa, Jana a Vladimír. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Jiřina Lukešová

Dne 7. 2. 2018 tomu budou 2 roky, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, paní Jiřina LUKEŠOVÁ ze Strkovic. Stále vzpomínají dcery Vlasta, Božena, Jiřina s rodinami a syn Václav.

Bohuslav Žďárský

Nikdy neběží čas tak rychle, aby se dalo zapomenout. Dne 6. února 2018 uplyne 18 let, kdy nás opustil manžel, tatínek, dědeček, pan Bohuslav ŽĎÁRSKÝ z Milčevse. Nikdy nezapomene manželka Zlata, syn Bohuslav s rodinou, dcera Zlata s rodinou, syn Lubomír.

Miroslav Slavata

Smrt je jen další cesta, kterou musíme jít. A na tu se vydal náš drahý syn, bratr, vnuk, strýc a kamarád, pan Miroslav SLAVATA z Petrohradu. Dne 30. 1. 2018 uplynulo 7 let, kdy jsi nás opustil. Stále vzpomíná rodina a kamarádi. A hlavně synovec Kubík a neteř Rozálka, kterých ses už nedočkal.

Klaudius Vondráček

Dne 11. února uplyne osm smutných let, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Klaudius VONDRÁČEK z Chomutova. Všem, kteří mu společně s námi věnují tichou vzpomínku, děkujeme. Manželka Anna, dcera Jitka s manželem Alešem, vnoučci Alešek a Lukášek. Nikdy nezapomeneme!

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video