Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Karel Čížkovský

Kdo žije v srdcích těch, které miloval, ten neumírá… Dne 30. 6. vzpomeneme 15. výročí, kdy zemřel můj milovaný manžel, pan Karel ČÍŽKOVSKÝ z Buškovic. Stále vzpomíná a nikdy nezapomene manželka Eva a rodina.

František Kapusta

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… 29. června uplyne již 10 let, co navždy odešel pan František KAPUSTA ze Žatce. Věnujme mu tichou vzpomínku. S láskou celá rodina.

Jan Zelenka

Dne 29. 6. uplynou 3 roky, co zemřel pan Jan ZELENKA z Bezděkova, bývalý řidič ČSAD Žatec. Stále vzpomíná manželka Eva s rodinou.

Dimitrij Georgiev

Dne 27. června 2018 uplynou 2 roky, co nás navždy opustil milovaný Dimitrij GEORGIE Z Kryr. Stále vzpomínáme. Družka, syn s rodinou, vnučky, pravnoučata.

Imrich Graner

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 19. 6. uplynuly 2 roky, co nás navždy opustil tatínek, dědeček a kamarád, pan Imrich GRANER ze Žatce. Stále vzpomínají dcery Petra a Alžběta a vnuk Pavel.

Jaroslav Šebek

Mnoho jsi nás naučil, mnoho jsi nám dal, škoda, že jsi na to stáří s námi nepočkal. - Dne 2. července uplyne sedmnáct let, kdy od nás, po těžké nemoci, navždy odešel drahý manžel, otec, dědeček a zeť, pan Jaroslav ŠEBEK z Chomutova. Zároveň si dne 3. července připomeneme jeho nedožité čtyřiasedmdesáté narozeniny. Všem, kteří mu společně s námi věnují tichou vzpomínku, děkuje rodina.

Jiří Holý

Vydal ses na cestu, kde chodí každý sám, jen dveře vzpomínek, zanechals dokořán. Tvůj hlas se ztratil, vítr úsměv vzal a nám jen vzpomínky a bolest v srdci zanechal. - Dne 1. července uplyne sedm smutných a bolestných let, kdy nás navždy opustil drahý a milovaný životní partner, bratr a strýček, pan Jiří HOLÝ z Chomutova. Se stálou bolestí v srdci, úctou a láskou vzpomínají životní partnerka Věra s rodinou, sestra Danuše s rodinou a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Antonín Štorch

Stromy dále šumí i lesy, které jsi měl tak rád a vše jsi náhle opustil. - Dne 30. června uplyne jednadvacet let od úmrtí manžela, táty a dědy Antonína ŠTORCHA z Chomutova. Všem za vzpomínku děkují manželka Marie, dcery Hana, Zdena a syn Mirek s rodinami.

Karla Šindeláře

Dne 30. června vzpomeneme devátého výročí úmrtí pana Karla ŠINDELÁŘE z Blahuňova. Stále vzpomíná manželka Anna, děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Josef Žrout

Na svého blízkého vzpomínáme, jeho obraz rádi máme. I když tu s námi už deset let není, v našich srdcích se vzpomínky nemění. Stesk a smutek je tu stále, i když život jde dále. - Dne 24. června to bylo dlouhých deset let, kdy nás navždy opustil drahý syn, manžel, otec, dědeček Josef ŽROUT. S láskou vzpomíná maminka Emílie, manželka Eva, dcery Eva, Iveta a Líba s rodinami.

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


VEDOUCÍ ÚČETNICTVÍ A EKONOMICKÝCH AGEND

Žatecká teplárenská přijme nového kolegu/kolegyni. Náplň práce: vedení a zodpovědnost za účetnictví a finanční politiku společnosti, vypracování daňových přiznání napříč různých daňových povinností a další. Požadujeme SŠ nebo VŠ ekonomického směru, dobrou znalost účetních a daňových předpisů, dobrou orientaci v legislativě ČR, 5 let praxe s vedením podvojného účetnictví na pozici samostatná/hlavní účetní. Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, pružná prac. doba, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a další zaměstnanecké benefity, služební telefon, notebook. K žádosti o místo přiložte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 25. 10. 2020 na uvedený e-mail.
E-mail: vlcek@ztas.cz


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


DISPONENT DOPRAVY

Nabídka práce - OZ BRÁZDA ŽATEC! DISPONENT DOPRAVY - VEDOUCÍ PRACOVNÍK. Požadujeme: ŘP sk. B, zkušenost v oboru výhodou, zodpovědnost a časová flexibilita. Nabízíme mzdu 33-38000,- Kč/měsíc (dle zkušeností), možnost zvýhodněného ubytování v areálu společnosti, možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny, směnný provoz, místo výkonu Žatec, nástup v listopadu 2020. Nabídky s životopisem zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 774 711 315
E-mail: denis.biedermann@ozbrazda.cz

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video