Memoriál opět podpořil onkologické oddělení chomutovské nemocnice

Lucie Steklá 2023-09-02 08:33:00

Výtěžek z charitativní akce zajistí Onkologii Chomutov stavbu venkovního altánu pro pacienty. V tuto chvíli není k dispozici žádný venkovní zastřešený prostor, kde by mohli alespoň krátce strávit chvíle mimo nemocniční budovu.

 ,,Podporujeme léčbu onkologicky nemocných tak, aby se pacienti cítili dobře a pomáháme onkologii vytvářet příjemné prostředí pro léčbu,“ uvádějí pořadatelé charitativní akce Memoriál Péti Hézlové. Osmý ročník charitativní sportovní akce proběhl minulou sobotu na Výstavišti v Lounech. Celou akcí provedl oblíbený moderátor Evropy2 Petr Říbal. Připraven byl odpolední program a vyžití pro celé rodiny. Přálo i počasí. Výtěžek akce z letošního ročníku bude opět věnován na podporu Onkologie Chomutov. ,,Akci pořádáme pod záštitou Města Louny. V roce 2022 jsme vybrali přes 333 tis korun a celková sbírka, kterou přineslo pravidelné konání Memoriálu, již přesahuje úctyhodný jeden milion korun,“ dodali pořadatelé.

Při letošním ročníku se podařilo vybrat neuvěřitelných 465 540 korun. ,, Částka je ohromující a úsilí všech, kteří se zapojili, bylo nevídané. Tento rok s námi sportovali nejen účastníci akce, ale díky EPP - Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ sbírce pomohli sportovci cele ČR. Děkujeme ze srdce všem i skvělému realizačnímu týmu,“ řekli k osmému ročníku pořadatelé z BeFit Louny a dodávají: ,,Díky vám Onkologie Chomutov získá venkovní altán pro pacienty.“

Již nyní se pořadatelé i účastníci těší na příští rok. Velkou změnou bude to, že v roce 2024 vybíráme speciální dobročinný projekt pro naše krásné Louny. Představeny budou tři projekty, mezi kterými účastníci pomohou vybrat, kam bude úsilí memoriálu směřovat! (lus), foto: archiv pořadatelů

--

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video