Na Prahu už ,,i z východu”. Dálnice u Loun se otevře ve středu 20. září

Lucie Steklá 2023-09-19 18:44:45

Louny - Dvě dobré zprávy máme pro řidiče, kteří jezdí po trase Chomutov – Louny – Praha. Pro ty, kteří jezdí z Loun na Prahu je to ta, že minulý pá-tek 8. září skončila uzavírka větve křižovatky na východním okraji města, tedy nájezd na Prahu. Ten je již plně průjezdný, jízda ale vyžaduje opatrnost, stále se projíždí stavbou. Pro všechny řidiče z okolí, Žatecka či Chomutovska, nebo jen ty projíždějící, je dobrou zprávou to, že ve středu 20. září se u Loun otevře plnohodnotná dálnice – řidiči tam budou mít k dispozici šest kilometrů čtyřpruhu.


,,Na nově postaveném jízdním pásu ve směru na Chomutov bude po zprovoznění rychlost 130 km/h. V jízdním pásu směr Praha, kde je nyní veden obousměrný provoz, zůstane osmdesát kilometrů v hodině, protože tam budou probíhat dokončovací práce například na středovém dělícím pásu či zhotovení vodorovného dopravního značení v plastu. V místě prací pak dojde ke krátkodobému lokálnímu omezení dopravy se svedením provozu do jednoho jízdního pruhu. Tyto práce předpokládáme, že budou trvat jeden týden. Pak i zde zvýšíme rychlost na 130 km/h,” řekla mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Dana Zikešová. (lus)

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video