CHOMUTOV (tz) – Na základě dnešního vládního nařízení, které od středy 11. března uzavřelo všechny školy a zakázalo hromadné akce nad 100 účastníků, se k mimořádnému jednání sešlo také vedení města Chomutova. „Reagujeme na dnešní nařízení vlády, řešili jsme tedy nejenom uzavření škol a zrušení kulturních či sportovních akcí, ale chceme také zamezit všem větším seskupením lidí. Proto jsme z preventivních důvodů s okamžitou platností zrušili veškeré akce organizované městem Chomutovem a všemi jeho organizacemi do 18. dubna 2020 a zároveň jsme uzavřeli i některé organizace,“ vysvětlil primátor statutárního města Chomutova Marek Hrabáč.
Kromě základních a středních škol je uzavřeno také Středisko volného času Domeček a Základní umělecká škola T. G. Masaryka. Mateřské školy a dětské skupiny momentálně fungují bez omezení.
Foto: Město Chomutov
Napsal(a): Redakce
Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.
Přehrát videoZlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)
Přehrát video