Podbořanská škola ocenila své žáky

Alla Želinská 2021-07-19 23:48:00

Na Gymnáziu a Střední odborné škole v Podbořanech se 30. června předávala nejen závěrečná vysvědčení. Pochvalným uznáním ředitele školy a sladkou odměnou byli navíc oceněni žáci, kteří v době podzimního a jarního náporu koronavirové pandemie reagovali na výzvy zdravotnických a sociálních zařízení a aktivně se zapojili do dobrovolnické pomoci zdravotníkům a ošetřovatelům.


Žákyně nástavbového studia Karolína Šilhanová pomáhala a dosud pomáhá v žatecké nemocnici, žáci druhého ročníku oboru Opravář zemědělských strojů Radek Krusman a Josef Jelínek zase v Domově pro seniory v Podbořanech. Volný čas vyměnili za pracovní směny, které střídali s účastí na distanční školní výuce. Odměnou jim bylo poděkování klientů, vedení obou uvedených společností i vedení školy, dále dobrý pocit, že nesobecky pomohli tam, kde to v dané chvíli bylo nejvíce potřeba.

„Za to si zasloužíte pochvalu! Ještě jednou děkujeme!“ uvedl ředitel Jiří Marhold.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video