Úvod   /   Archív
V Žatecké teplárenské hořelo, zasahovalo devět jednotek

Devět hasičských jednotek vyjelo v pondělí 22. května kolem poledne k požáru technologického oleje, vytékajícího z nádrže v teplárně v Žatci - Pereč. V Žatecké teplárenské došlo k požáru biomasové kotelny.

Alla Želinská 2023-05-23 09:15:00 10 fotografií
V liběšickém kostele se bude konat benefiční koncert.…

Již tento pátek se uskuteční benefiční koncert, který přispěje do sbírky na opravy kostela sv. Václava ve Velké Černoci a kostela v Liběšicích u Žatce.

Redakce 2023-05-22 13:32:00
V ulici Stavbařů přibydou parkovací stání. Město uvažuje,…

Vyřešit problém nedostatku parkovacích míst na sídlišti Jih si vzalo za své nové vedení města. V současnosti je vypracovaná studie a pracuje se na projektu, který nabídne necelých devadesát parkovacích stání v ulici Stavbařů naproti ulici Lípové.…

Hedvika Mašková 2023-05-21 19:01:00
Louny podpoří nové lékaře

Louny - O zdravotnictví v Lounech debatovali lékaři s vedením města. Starosta Milan Rychtařík (ANO) uspořádal ve Vrchlického divadle kulatý stůl na téma ,,Primární zdravotní péče v Lounech,“ kterého se zúčastnily více než tři desítky lékařů.

Redakce 2023-05-21 12:48:29
Po dálnici u Chlumčan se projedeme už letos

Chlumčany - Práce postupují svižným tempem, a tak může být další část dálnice D7 otevřena dříve. Mluvíme o úseku v délce 4,44 kilometru, tedy ob-chvatu Chlumčan a jeho zkapacitnění na dálniční úsek. Podle vyjádření Ředitelství silnic dálnic (ŘSD)…

Lucie Steklá 2023-05-21 12:28:58 2 fotografie
VIDEO: Piknik s autorkou... ilustrátorkou Ivonou Knechtlovou

V městské knihovně Žatec se ve středu 17. května piknikovalo - knihomolíci a další návštěvníci akce poslouchali, ptali se, četli, kreslili a malovali své sny... Autorce se totiž ten její splnil!

Alla Želinská 2023-05-18 12:00:44 3 fotografie
VIDEO a FOTOGALERIE z vernisáže výstavy v Galerii U radnice…

Pěknou, působivou výstavu obrazů vizážisty, ale také fotografa a malíře Kamila Pohanky v Galerii U Radnice zahájila v pátek 12. května vernisáž s hudebním podkresem v podání nadaného Petra Legutka.

Alla Želinská 2023-05-18 11:38:00
Cesta přes Nechranice se zavře až 5. června

Chomutovsko - Původně se měla silnice uzavřít už 15. května, uzávěra se o tři týdny posunula.

Redakce 2023-05-17 14:42:04
Majitelé problémového věžáku v Klášterci musí vrátit dotace…

Klášterec - Majitelé problémového věžáku v Mírové ulici v Klášterci mají další prolém. Neoprávněně brali peníze z dotací ministerstva na sociální bydlení. Přitom barák odpojili od energií a nechali zavřít. A chtějí ho prodat.

j.rodling 2023-05-15 11:54:00
Čau elektrárno, z prunéřovské jedničky už toho moc nezbývá

Prunéřov – Z povrchu zemského mizí (už ne ovšem pomalu, ale rychle a jistě) vše, co ještě připomíná Elektrárnu Prunéřov I. Společnost ČEZ ji definitivně odstavila z provozu 30. června 2020, přičemž od té doby až do současnosti zde probíhají práce…

otys 2023-05-15 10:39:02

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

POŽADUJEME: vzdělánÍ zdravotnického směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou * finanční ohodnocení dle platných platových tarifů (10. platová třída/délka praxe) pro zdravotníky vč. zvláštního příplatku, příplatku za práci o víkendu a svátcích + odměny * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na vitamíny a očkování * možnost dalšího vzdělávání. NÁSTUP IHNED
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Kurátor Chmelařského muzea - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea. Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Operátor CNC mechatronického soustruhu, obráběč kovů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Strojní zámečník - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: výroba a montáž česacích linek * zámečnické a svářečské práce. Požadavky: SOU/SŠ vzdělání technické * svářečský kurz na kyslíko-acetylenové svářování plamenem * svářečský průkaz na svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video