Zahájení stavby se předpokládá ještě v první polovině roku 2020.
Louny (lus) Deset nabídek eviduje Ředitelství silnic a dálnic na stavbu dálnice D7 kolem Loun. Zkapacitnění dvoupruhového obchvatu města v délce 6,1 kilometru je další ze staveb, které jsou na úseku mezi Prahou a Chomutovem v přípravě. Nejvýhodnější nabídku podalo sdružení firem Eurovia+Herkul, které by stávající silnici I/7 zkapacitnilo na dálniční parametry za 773,3 milionu korun, což činí 79,2 procenta před-pokládané hodnoty zakázky. Nyní proběhne vyhodnocení nabídek.
Napsal(a): Lucie Steklá
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video